BİZ KİMİZ?

Şirketimiz, 1997 yılında yenilenebilir enerji sektöründe proje geliştirici yerel ve uluslararası firmalara imalat, montaj ve servis konularında çözüm ortağı olarak kurulmuştur. Yaptığımız teknolojik yatırımlar, insana verdiğimiz önem ve kurumsal değerlerimiz ile sektörün global oyuncusu konumunda bulunmaktayız.
Sektörün teknik malzeme, mühendislik ve kaliteli hizmet ihtiyaçlarını da karşılamaktayız.
Üretimin her aşamasında kullandığımız yüksek teknoloji ile enerji ve otomotiv sektöründe dünya devlerine stratejik çözüm ortaklığı sunan firmamız, kalite yönetim sistemi ile teknik hizmet, Kaynaklı ve talaşlı imalat, soğuk demir işleme, alüminyum işleme ile Enercon, TPI ve General Electric gibi firmalara onaylı tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

Şirketimiz; 1998 yılında Türkiye’nin ilk Rüzgâr Türbini kurulumu olan ARES ALAÇATI’ yla rüzgar sektörüne Wind Services olarak giriş yapmıştır.
Genba Wind Services; 3 kıtada başta Romanya, Sırbistan, Hollanda, Fas ve Pakistan olmak üzere 20’den fazla ülkeye hizmet vermektedir.
Ayrıca bünyemizde kurmuş olduğumuz Genba Academy ile, kendi bünyemizdeki çalışanlarımıza ve sektörde yer alan diğer paydaşlarımıza Global çapta Kanat onarım ve bakım eğitimi desteği vermekteyiz.
Kadromuzda yer alan 250’yi aşkın çalışanımız ile deneyimli ve kusursuz çalışmayı hedefleyerek, sürekli gelişim ve eğitime katkı sağlamaktayız.

Firmamız rüzgar sektöründe olduğu kadar Enerji sektörünün her alanında faaliyetlerini sınırsız kılarak Genba Solar markası ile Güneş enerjisi sistemlerine verdiği hizmet ve kazandırdığı yeniliklerle de öncü olmaya devam etmektedir.
Türkiye’nin ilk ON-GRID Güneş Enerjisi santralini 2007 yılında 50 KWp Kuşadası Kipa, yine 50 KWp Marmaris Kipa da kurulumunu ve çelik konstrüksiyon üretimi ile montajını tamamlamıştır.
Çatı Tipi, arazi tipi, tarımsal solar sulama, depolamalı çözümler gibi Güneş Enerjisine yaptığımız yatırımlarla doğa dostu yenilenebilir enerjinin mimarlarından olan, yine kendi bünyesinde kurduğu markası SUNBA ’yı geliştirerek, seri üretimini gerçekleştirdiği Güneş Enerjili aydınlatma ürünleri ile yerel ve uluslararası satışlarını devam ettirmektedir.
GENBA GROUP olarak, her geçen gün büyüyen, enerjide sınır tanımayan, tüm bilgi birikimimiz ile birlikte sektöre verdiğimiz hizmetlerle daima öncü olmaya devam edeceğiz...

İLKEMİZ

Doğayı ve çevreyi korumayı, en yaşamsal ve temel görevlerimizden biri olarak kabul ederiz. Doğa ve çevre konusunda kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik her türlü çabayı destekleriz. Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek çevresel riskleri tespit ederek, yasal mevzuatlara uygun olarak bertarafının gerçekleştirilmesini sağlarız.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

ŞEFFAFLIK

Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza tam dürüstlük; iş yapış  biçimimizin tarzını yansıtır.

SORUMLU OLMA

Alınan kararların başarılar kadar hatalarını, dolasıyla sonuçlarını da sahipleniriz.

TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İç ve dış müşterilerimizin memnuniyet seviyesi bizim değerlerimizi belirler.

İNOVASYON

Firmamızın  dahil olduğu tüm iş kollarına her zaman yenilikçi bir düşünce biçimiyle yaklaşırız.

SIFIR HATA YAKLAŞIMI

Tüm operasyonlarımızda hedefimiz ilk seferde görevi olması gerektiği şekilde tamamlamaktır.

SERTİFİKALARIMIZ

POLİTİKALARIMIZ

TALEP FORMU

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    Talep ettiğiniz hizmete ilişkin görsel ve doküman ekleyebilirsiniz (Son Elektrik Faturası)

    Size nasıl ulaşalım?
    TelefonE-posta